Pau Bargalló’nun asistanı ve Pablo Álvarez tarafından vuruldu

Pau Bargalló’nun asistanı ve Pablo Álvarez tarafından vuruldu

14:58

SERGIOOOOO! Tekrarlanmalı … SERGİ MÜKEMMEL!

Daha fazla yükle

FC Barcelona Lassa, Arjantinli Pablo Álvarez’in ikinci yarının ikinci yarısında doğrudan serbest vuruştan attığı gol sayesinde bu Cumartesi CP Voltregà sahasında (0-1) çok zorlu bir zafer elde etti.

12/23/2017

01/17/2018 tarihinde 00:12 CET

David rubio

VERİ SAYFASI

OK LEAGUE

VOL

0-1

FCB

CP VOLTREGÀ, 0

Blai Roca (s.), Xavi Crespo, Gerard Teixidó, Petxi Armengol, Éric Vargas -başlangıç ​​beşinci-, Pol Gallifa, Aleix Molas ve Ignasi López.

BARÇA LASSA, 1

(0 + 1): Egurrola (l.), Marc Gual, Ignacio Alabart, Pau Bargalló, Pablo Álvarez (1, direkt serbest vuruştan) -beş baş harf-, Lucas Ordóñez ve Alex Joseph.

HAKEMLER

Valverde Munuera ve González González (Katalanca). Yerel Petxi Armengol’e mavi kart gösterdiler (37:42).

HEDEF

0-1, Pablo Álvarez, direkt serbest vuruştan (37:47).

OLAYLAR

Oliveras de la Riva de Sant Hipòlit de Voltregà Municipal Pavelló’da oynanan OK Ligi’nin 14. turuna denk gelen maç.

Bu şekilde, Edu Castro liderliğindeki ekip kısa ömürlü bir şekilde liderliği geri aldı, çünkü saatler sonra Liceo kendini ICG Sofware Lleida yoluna (2-9) empatik bir şekilde dayattı.

Bu nedenle, Blaugrana ekibi 37 puan ekliyor ve zorlu Liceo’nun ikisine devam ediyor.

İkinci takım ile bu sezon üçüncü sıradaki Noia Freixenet’i (6-2) mağlup eden Voltregà arasında eşit bir düello bekleniyordu.

Buna rağmen, Sant Hipòlit’ten gelenler, Arenys de Munt ve CH Palafrugell’e karşı 1-2 yendikten sonra arka arkaya üçüncü mağlubiyetlerini minimumda biriktirdiler.

kaleci festivali

İlk kayda değer olay, dört dakika sonra Pablo Álvarez’in hafifçe saptırdığı bir şutla geldi ve yerel halk, Aitor Egurrola’nın miğferle muhteşem bir şekilde saptırdığı 6’da Petxi Armengol’un güçlü bir vuruşuyla karşılık verdi.

Sonra, Xavi Crespo karakolda ateş etti ve Éric Vargas da Barça kaptanını kendini iyice kullanmaya zorladı. Bir sonraki varış da yereldi, Egurrola’nın üstesinden gelemeyen Eloi Roca’dan iyi bir atış.

Francesc Linares’in adamlarının ivmesinin önünde çömelmiş olan Barça Lassa, Marc Gual’ın 14 ‘de üst direğe çarpan harika bir şutu ve 21’ de Pau Bargalló’dan bir başkasıyla aynı kaderi paylaştı.

iki anahtar oyun

Her iki manganın soyunma odasından geçişinden sonra çatışmanın toniği aşırı derecede değişmedi. Böylece Blai Roca, 26’da ‘Pablito’ Álvarez’in golünden kaçındı ve Egurrola, bir dakika sonra mükemmel bir Éric Vargas’a karşı aynı şeyi yaptı.

Bu noktada maç, birbirini izleyen iki hareketle kararlaştırıldı. Voltregà fırsattan yararlanmadı ve Barça Lassa yaptı.

35. dakikada, onuncu Barça faulü geldi ve Pau Gallifa’nın doğrudan fırlatması, usta bir müdahalede Egurrola tarafından kolu ile yön değiştirdi.

Üç dakika sonra, Armengol mavi kartı gördü ve Pablo Álvarez, her zamanki hareketlerinden biri sınıf ve bireysel teknikle (1-0) ile direkt serbest vuruşu boşa harcamadı.

Bu şekilde, Arjantinli oyuncu hem mevcut OK Liga’da 13. sırasına ulaştı hem de Lucas Ordóñez ve Marc Gual’ın liderliğindeki altı oyuncunun çok önünde, Barça’da en yüksek performans sergileyen oyuncu olarak onaylandı (20 ile geçici ‘Pichichi’, Raúl Marin idi. Reus Deportiu).

egurrola, duvar

San Juan’ın izniyle, maçın büyük kahramanı, ilk seferde 39. dakikada Gerard Teixidó’ya bir penaltıyı durduran (vaktinden önce hareket etti), ikinci sırada atılan kıdemli Aitor Egurrola oldu. .

Voltregà ekolayzır için gitti ve bu sefer enine direğe koşan Éric Vargas (41 ‘) oldu. 46. ​​dakikada Egurrola, Teixidó’nun yolunu tekrar geçti ve Vargas, iki dakika kala direği bitirdi.

Barça, en düzensiz Voltregà’dan önce

Barça Lassa’nın en insani yanı

Oradan sonuna kadar yerel ekip her şeyi denedi, ancak garip bir şekilde Blai Roca’yı sopaların altında tuttu ve bir tane daha saldırmadı. Buna rağmen, Barça Lassa elinden geldiğince iyi, kontrollü topa sahip oldu ve berabere sonuçlanabilecek 0-1’lik bir oyun kazandı.

FC Barcelona, ​​Alcobendas’ı yendi. Yüksek bir ritim empoze etmek ve rakibini zorluklara sokmak ve büyük bir 12-0’lık galibiyetle sona eren Palau’da parlamak için çizgileri yükseltmek yeterliydi.

01/12/2019

23: 01’de CET

Alcobendas kalecisi Álvaro Sheda, ilk yarının mahkum edilen maçla kapanmasını önlemek için inanılmaz kurtarışlarla maçın ana kahramanıydı. 

İlk 25 dakikada, FC Barcelona için çok net üç etkinliği durdurdu, hatta daha sonra Pau Bargalló ile tek tek karşı karşıya geldi.

Ancak, Paueti-Pablito bağlantısı, rakip kalede en çok tehlikeyi atan iki oyuncu, 9. dakikada ilk golü atmak için yuvarlanınca, Pau Bargalló’nun yardımcısı ve Pablo Álvarez tarafından şut attı. Pim-pam ve gol ve San Juan’ın katili, bu cumartesi ikiliden sonra 22 gol attı.

Ignacio Alabart da ara sıra yetersiz kalmadı, sopayla ilk hedefinden kaçtı, ancak kadroya girdiğini geçtikten sonra 10’unda çok hassas bir atışla çözdü.

Marcos Rey mola istedi ancak takımının sorunlarını çözmesine yardımcı olmadı ve Matías alan dışından biraz rahatlıkla gol attı.

Bu kez Marc Gual’dan bir başka sopa, Blaugrana’nın 3-0 ile dinlenmeden önce en iyi şansı oldu.

HEDEFLER FESTİVALİ BAŞLIYOR

İkinci yarıda 3-0’lık galibiyete rağmen Edu Castro’nun cezası yüksek bir hızla oyunu cezalandırmaya devam etti. Ve bunu yapmak uzun sürmedi.

Pau Bargalló topu kaldırarak gol attı ve 32. dakikada mükemmel bir şekilde tanımlarken, Matías Pascual, Gual’ın sansasyonel bir yardımının ardından dönüşte güzel bir golle maçı cezalandırdı.

Fakat Barça daha fazlasını istedi ve Gual, üç kez üç kez Joao Rodrigues’e asist yaptı.

Alcobendas her şeyde üstündü ve son 10 dakika, yüzünü kurtarmaya çalıştığı şeyde sonsuz görünüyordu, ancak başardığı tek şey, Barça’nın avantajını önemli ölçüde artırmasıydı.

Marc Gual ayrıca harika bir gol atan golcüler listesine katıldı ve Pablo Álvarez, Alcobendas’ın onuncu serbest vuruşunun skoru 10-0 yuvarlamasının ardından direkt olarak geldi.

Ancak Barça asla yeteri kadar kazanamadı ve Matías Pascual ve Panadero baş döndürücü 12-0 kapattı.

KUPA, TANIMLI

Ancak 15. maç günü ile ilgili önemli olan, Copa del Rey’in nihayet nasıl göründüğünü bilmekti. Barça Lassa, Liceo, Reus Deportiu, Laser Caldes, Lleida, Noia Freixenet ve Igualada Rigat meydanın güvenliğini sağladı. Sonunda Reus 2-1’e karşı kazandıkları galibiyetin ardından 21-24 Şubat tarihleri ​​arasında Reus Kupası’nda kendilerine eşlik edecek olan Voltregà olurken, daha fazla seçeneği olan diğer takım Calafell, 4-3’üne rağmen dudaklarında bal bıraktı. Igualada’ya karşı zafer. 

Şimdilik mükemmel sonuçlarla karşılığını veren ancak büyük bir yıpranmaya neden olan Barça Lassa için Ocak ayının zorlu ayı devam ediyor. Oliveirense ve Liceo’ya karşı kazandığı zafer ve Alcobendas’ın yenilgisi büyük bir güven artıyor.

01/28/2019

20: 35’te CET

Àngels Fàbregues @filmdenkare goldbets.top

Ana rakibi Liceo’ya karşı son gün aldığı galibiyetten sonra, Lig’i fiilen cezalandıran Barça Lassa, Récam Laser Caldes’in karmaşık bir mahkemesini bu Salı saat 21: 15’te ziyaret ediyor (Esport3). Caldes sıralamada beşinci sırada, ancak kötü bir koşunun ardından Edu Castro’nun adamlarına karşı bir beraberlik ve iki mağlubiyetle düelloya geliyorlar, bu da onları mümkünse daha tehlikeli hale getirecek.

Caldes evinde Noia’ya (2-3) ve Liceo sahasında (4-0) kaybetti ve Girona alt sahasında (1-1) berabere kaldı, ancak Edu Castro onların tehlikeleri konusunda uyarıyor: “Bu dinamikler. Çok fazla top hızıyla oynayan bir takım, bu da çok konsantre değilseniz karşı koymanın çok zor olduğu hareketler anlamına geliyor. OK Liga’da çok daha fazla tecrübesi var ve sahip oldukları dinamiklere rağmen yaptıklarının çok fazla değeri var ”.

Barça koçu kazanmanın anahtarının “Liceo’nun yedi puan önünde olmanın bize çok pahalıya mal olduğunu düşünmek ve her şeyden önce kendimizi bir gerçekliğe koymamız gerektiğini düşünmek” olduğunu düşünüyor. Geçen yıl 0-1 kazandı, kazanmanın bize her zaman pahalıya mal olduğu ve bu yıl sezon yapan bir takım. Çok karmaşık olacak ”.

Palau, Roller Hockey Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak

Barça Lassa, Liceo’ya yarı OK Liga değerinde bir seti onayladı

Castro, Liceo ve Oliveirense’yi kazandıktan sonraki coşkuyu azaltmak için, “bir sonraki oyuna çok odaklandık, işlerin gidişatından memnunuz ama henüz büyük unvanların hiçbirini kazanmadık” diye açıklıyor.

Pau Bargalló, 2016-17 sezonunda FC Barcelona’ya geldi ve Barça takımıyla şimdiden on bir şampiyonluk kazandı. Sant Sadurní’den gelen, sadece 25 yaşında bir oyuncunun oynayabileceği kulüp yarışmalarında tüm olası unvanları kazanmış harika bir oyuncu. Ayrıca İspanyol takımının kaptanı olarak Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası’nı da fethetti. Seri dışı.

05/09/2019

21: 42’de CEST

Àngels Fàbregues @filmdenkare

Kişi ve oyuncu olarak büyüdüğü takım olan Noia’da başladı ve hayatının takımıyla 2013-14 sezonunda CERS Kupası’nı kazandı.

Pau, kardeşi Jordi ile birlikte oynadığı Liceo’da iki sezon geçirdikten sonra 2016-17 kampanyasında Barça’ya imza attı ve ilk günden itibaren tamamen entegre oldu ve ilk günden itibaren unvanların ve daha fazla unvanın tadını çıkardı.

Final Four’a en iyi durumda ulaşın

Bu hafta sonu, bir tane daha yükseltme fırsatından önce. Her ikisi de FC Barcelona ile elde edilen ikinci Avrupa Ligi olacaktı. Çok yönlülüğüyle öne çıkan bu oyuncu Lizbon’da Final Four’a varıyor "çok mutlu ve çok heyecanlı. Herhangi bir oyuncu bu tür oyunlar oynamayı umar ve biz bundan çok keyif almayı ve Kupa olan hedefi almayı umuyoruz."hırsla dedi.

Related Posts

× گفتگو