ثبت نام هشتمین دوره آموزش مجازی مدارس دینی اهل سنت و جماعت جنوب ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

تلاش براي شـكوفاسـازي اسـتعدادها ي رشد و كمال كه خداوند در نهاد بشر گذاشته است، رسالت همه كساني است كه فكر نو و روحي والا دارند.
مدارس دینی اهل سنت و جماعت ایران در سراسر کشور، يكي از مناسـب ترين بسترهاي كمالجويي و آرمانخواهي براي کسانی است كه هم تشنه معارف ناب قرآن و هم شوق خدمت به اسلام، خدمت به خلق و همنوعان را دارند.
شــما كه ميخواهيد وجودي مفيد و مؤثر بوده، فكري الهي و پاك داشــته باشــيد و در حريم ارزشهاي متعالي، دعوتگری كارآمد، مشـاوري امين و مربياني هدف شـناس و تأثيرگذار باشـيد، شـايسته است كه با تحصـيل در مدارس دینی و فراگيري علوم اسـلامي و معارف قرآني، هم از سـرچشـمه ايمان سـيراب شويد، هم به روياندن جوانه هاي مستعد اين مرز و بوم بپردازيد.
لذا مرکز آموزش مجازی شورای مدارس مقدمات و متوسطه اهل سنت و جماعت جنوب ایران همچون سالهای گذشته آمادگي دارد تا از خواهر و برادر علاقمند به دروس اسلامی، برای سال 1402-1401 ثبت نام به عمل آورده و در خدمت اسـتعدادهايي باشد كه ميتوانند در عصـر حاضـر، وجود خويش را وقف تعالي ارزشهاي اخلاقي در جامعه سـازند و به مسئوليت خويش در قبال اسلام عزيز و امت مسلمان و جهان اسلام عمل كنند.
دوره های آموزش مجازی چهار سال (8ترم) می باشد، که دو سال مقدمات و دو سال متوسطه خواهد بود و پس از پایان دوره، مدرک اتمام دوره توسط دبیرخانه شورای مدارس مقدمات و متوسطه صادر می گردد.
طی این دوره چهارساله دروسی از قبیل: تفسیر، فقه، عقیده، حدیث، نحو، صرف، لغت، قصص، حفظ و روانخوانی قرآن، مصطلح، اصول، سیرت، میراث، بلاغت، تاریخ و منطق، توسط اساتید مدارس دینی جنوب ارائه می گردد.

شرایط پذیرش:

  • پر کردن فرم ثبت نام و وارد کردن اطلاعات
  • داشتن مدرک سیکل یا حداقل 16 سال ( محدودیتی برای بالا بودن سن وجود ندارد).
  • آشنایی کلی با رایانه و اینترنت ( جهت استفاده مطلوب از سایت آموزش مجازی، جهت دانلود فیلم های آموزشی و امتحانات آنلاین الزامی میباشد). 
  • داشتن ایمیل شخصی (جهت ارسال مدارک و دریافت نام کاربری و رمز عبور به سامانه آموزشی)
  • پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 360 هزار تومان (شهریه یکسال میباشد) از طریق درگاه پرداخت اینترنتی.

مدارک لازم:

1-تصویر کارت ملی
2- تصویر صفحه اول شناسنامه
3- تصویر عکس 4*3 با زمینه سفید
4- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
5-تصویر پرداختی با شماره سفارش، به عنوان شهریه یکسال
مبلغ شهریه(هزینه یکسال): 360 هزار تومان به:

 به منظور نهایی شدن ثبت نام، مدارک لازم را تکمیل (بصورت اسکن) و برای ما ایمیل نمایید.

ارسال مدارک فوق به ایمیل: AMAJAZY@gmail.com

شماره تماس: (در وقت اداری از ساعت 8 تا 13 بعد ظهر)

07633331759

 

بدیهی است عدم پیگیری موارد فوق در تاریخ مقرر به منزله انصراف شما از ادامه مراحل ثبت نام خواهد بود، که این کار منجر به حذف شما از لیست داوطلبین آموزش مجازی می شود.

× گفتگو